-2°C
ISPARTA HAVA DURUMU-2°C Parçalı Bulutlu
BİZE ULAŞIN 0246 281 2004

HABER ARŞİVİ

Gönen Belediyesi Isparta

DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI

- +

 DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI

31 Mart Mahalli İdareler seçimleri sonrasında Cumhuriyet Halk Partisinden Gönen Belediye Başkanı seçilen Osman KESMEN görevi devraldı.

Belediye binası önünde saat 11’de devir teslim töreni düzenlendi. Törene siyasi parti temsilcileri, çok sayıda halk katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından görevi devreden Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN konuşma yaptı.

Başkan Doğan ” 2014 yılında göreve geldik, elimizden geldiği kadar meclis, encümen üyelerimizle birlikte sizlere hizmet etmeye çalıştık yaptıklarımızın yanında yapamadıklarımızda oldu bunlardan dolayı sizlerden özür diliyorum. Bu bir nöbet devri inşallah Osman KESMEN başkanım eksik kalan kısımları tamamlayacaktır.

Şimdiye kadar Gönen ilçemize hizmet eden Belediye Başkanlarımızı, Meclis Üyelerimizi, Belediye personellerimizi merhumlara rahmet le anıyor, sağ olanlara saygılarımı sunuyor, hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

5 yıllık dönemimde tek başımıza çalışmadık, Meclis Üyelerimiz Belediye personelimiz vardı, onlarada sizlerin huzurunda hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Belediye Başkanı Sayın Osman KESMEN’e, meclis üyelerine, İl Genel Meclis üyelerine başarılar diliyorum. Onları bu başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Hepinize en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Daha sonra Belediye Başkanı Sn. Osman KESMEN konuşma yaptı.

Başkan KESMEN ” Çok değerli İl Başkanım, Ak Parti İlçe Başkanı Sn. Tayyar ALACA, ilçemizden buraya gelen gelmeyen herkezin, oy veren vermeyen tüm vatandaşlarımızın ayağına sağlık. Bizde güvendikleri için, bize destek verdikleri için tüm vatandaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum.

Ayrıca bugüne kadar Belediyemizde görev yapmış olan bütün Belediye Başkanlarımızı, Meclis üyelerimizi, İl Genel Meclis üyelerimizi, kimin emeği geçtiyse kim taş üstüne taş koymuşsa Allah bin kere razı olsun, hepsine sonsuz teşekkür ediyorum. Merhumlara Allah’tan rahmet dilerim, geride kalanlara Allah kolaylıklar sabır versin.

Bizleri zorbir görev bekliyor, sizlerin desteği ile Allahın izni ile biz bu işi başaracağız. Belediye Başkanı Ahmet DOĞAN’dan aldığımız bu bayrağı dahada yukarılara kaldıracağız. Allahın izni ile elimizden gelen her şeyi sizler içişn yapmaya buraya talip olduk onun için de söz veriyorum.

Ayağınıza yüreğinize sağlık geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Hayırlı günler diliyorum” dedi.

Konuşmalardan sonra Eski Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN, Belediye Başkanı Sn. Osman KESMEN’e Belediye Başkanlığı mühürünü teslim etti.

Belediye Başkanı Sn. Osman KESMEN makamında tebrikleri kabul etti.

 

YORUM GÖNDERYorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir, üye olmak için tıklayınız.